Víte že...

... Stavba byla zahájena koncem roku 1993 na „zelené louce“. Podle projektu ing. Arch. Radomíra Kavana, na zástavbu „NOVÉHO NÁMĚSTÍ“. Restaurace s kavárnou byla dostavěna v roce 1995. V tomto roce se po počátečních „dětských nemocech“ provoz zdárně rozběhl, což dokazují spokojení zákazníci a chvalné zápisy v knize hostů. Uspořádali jsme také několik kulturních, společenských a gastro - kulinářských akcí. V roce 1999 byla ministerstvem školství zařazena naše provozovna do sítě škol s pracovištěm praktického vyučování žáků v oboru kuchař číšník. Obsluhují Vás a vaří Vám žáci ODBORNÉHO UČILIŠTĚ za odborného vedení. V roce 2001 bylo vydlážděno a celkově zkulturněno náměstí, včetně osvětlení a krásné fontány, stojící opodál.

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení. Zveme Vás zároveň k ochutnání různých specialit, které jsme pro Vás připravili v pestrém jídelníčku. Tyto speciality, ale i běžná a klasický jídla pro Vás připraví tým kuchařů do 25 minut a ochotný obsluhující personál Vám jídlo s úsměvem přinese. Mějte prosím špetku trpělivosti, než Vám Vaši objednávku připravíme a využijte zatím tuto chvíli ke „zvlažení hrdla“ některým, ať už alkoholickým, nebo nealkoholickým nápojem za naší nabídky. Přejeme Vám šťastný výběr a ať Vám u nás chutná!

Otevřeno máme každý den v roce.
Po - Pá od 11 - 23 hodin
So od 12 -  23 hodin
Ne od 12 - 21 hodin


Zavírací hodiny: ve 21:30 požádejte obsluhující personál o poslední objednávku jídla a ve 22:30 o poslední pití. Pracujeme 7dní v týdnu od 10 do 24 hodin, 365 dní v roce. Naše surovin y pochází od špičkových, tuzemských a zahraničních výrobců a dodavatelů. Hovězí maso je kontrolováno na BSE. V salónku máme instalovanou pračku čističku vzduchu s 99% účinností od škodlivin a tabákového kouře, různých alergenů, s ionizací procházejícího vzduchu. Na našem telefonním čísle si můžete objednat rezervaci stolů, případně rezervovat salonek na rodinné oslavy, svatby, promoce, nebo se na nás obrátit s Vaším individuálním přáním. Pokud to bude v naších možnostech určitě Vám vyhovíme.

Hotová jídla
V naší restauraci podáváme v souladu s hygienickou vyhláškou v PONDĚLÍ až v PÁTEK jedno až tři denní vždy čerstvé menu podávané v době od 11 do 15 hodin. O aktuální nabídce informujeme hosty na informačních tabulích. V průběhu dne je nabídka aktualizována nabídkou v akčních cenách.

HAUPTGERICHTE
IN UNSERE RESTAURANT VERABREICHEN, SERVIEREN IN HARMONE MIT HYGIENISCHE BEKANT MACHNUNGEN MONTAG BIS FREITAG 1 3 TAGES IMER FRISCHEMENU SERVIEREN FON 11 UHR BIS 15 UHR. AN AKTUEL ANGEBOTEN INFORMATIONENE GHAST AUF DER TAFEL. IM VERLAUF TAGE IST ANGEBOTEN AKTUALITÄT ANGEBOTEN IN AKCION PREIS.

Je možno zhotovit poloviční porce z hlavního jídelníčku. Cena je ¾ z ceny porce (pracovní úkon je časově stejný). Také si můžete objednat jakoukoli porci sebou. Cena plastové misky (talíře) je 10 Kč. Náměstí Míru č. 6 / Hrušovany nad Jevišovkou / 671 67 / www.fontana.hrusovany.cz /
Tel.: +420 515 238 727